Apartamenty

Zakładka “Apartamenty” w Omiš otwiera przed Tobą drzwi do niezapomnianego wypoczynku nad Adriatykiem. Na naszej stronie znajdziesz Apartamenty Omiš, które zapewniają komfortowy i luksusowy pobyt, spełniając oczekiwania każdego, nawet najbardziej wymagającego gościa.

Omis to malownicze miasto, które nie tylko urzeka swoim urokiem historycznym, ale oferuje także liczne miejsca do relaksu, opalania się i korzystania z morskich atrakcji. Osoby aktywne fizycznie zakochają się w chorwackim miasteczku, a apartamenty w Omiš są doskonałym początkiem do rozpoczęcia swojej przygody z tym miejscem.

Omis apartamenty – gdzie je znaleźć?

Apartamenty Omis usytuowane są w różnych lokalizacjach, blisko morza, centrum i plaż. Wielbiciele spokoju i prywatności znajdą je również na zielonych obrzeżach miasta, które zaskakują ciszą, pięknymi widokami na całe miasto i morze. Jesteśmy więc pewni, że tak spektakularnie położone Omiš apartamenty zaskoczą was niejednym romantycznym wschodem i zachodem słońca.

Mieszkania bliżej centrum to doskonały wybór dla tych, którzy:

  – pragną mieć bezpośredni dostęp do szerokich plaż Adriatyku jednocześnie będąc w samym sercu miasta,

  -szukają łatwego dostępu do zabytków, restauracji i lokalnych atrakcji,

  -przyjechali poznać lokalną kulturę i społeczność,

  -bliskość popularnych klubów, barów i imprez na plaży zachwycą wszystkich pragnących się wyszaleć. 

A co z osobami wolącymi ciszę i intymniejszą atmosferę? Poza ścisłym centrum lub w dalszej części miasta znajdziecie mieszkania z dala od tłumów turystów. Otoczony cudowną zielenią zanurzysz się tam w głębokim relaksie.

Omis – Apartamenty, które zachwycają

Chorwackie miasteczko zapewnia noclegi pełne świetnych udogodnień i luksusowego wyposażenia. Możesz być pewien, że starannie zaprojektowane wnętrza, w pełni zaopatrzone kuchnie oraz ogródki z grillem zapewnią ci wyjątkowe doświadczenie w Omis. Apartamenty przy plaży, ale nie przy samym centrum? Oczywiście! Nie musisz korzystać wyłącznie z miejskich plaż.

Miejsca pod miastem lub położone nieco dalej od starówki także zaoferują ci pełen odpoczynek oraz kąpiel w przyjemnej morskiej wodzie na prywatnych plażach Omis. Apartamenty z basenem i wygodnymi leżakami czekają, aby dostarczyć niezapomnianych chwil gościom miasteczka Omis. Apartamenty blisko morza z plażą lub basenem mają też świetnie usytuowane pokoje z pięknymi widokami na okolicę, o czym warto pamiętać!

Jeśli chcesz zarezerwować apartament Omis, wybierz jedno z naszych polecanych miejsc i zarezerwuj wypoczynek w sercu chorwackiego wybrzeża.